Ви знаходитесь: Головна сторінка > Про компанію

Про компанію

«Експрес Страхування» - надійна страхова компанія

ТДВ «Експрес Страхування» було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Української Автомобільної Корпорації «УкрАВТО».

«Експрес Страхування» - це сучасна страхова компанія з новими підходами до процесів врегулювання страхових випадків, яка динамічно розвивається та постійно вдосконалює сервіс обслуговування клієнтів. За роки своєї діяльності Компанія вже встигла завоювати довіру багатьох клієнтів.

Відповідальна та якісна робота колективу «Експрес Страхування» підтверджує право Компанії називатися надійним страховим партнером для автовласників, який вчасно та професійно виконує свої обов’язки по врегулюванню збитків при настанні страхових випадків.

Фінансова стабільність

Для забезпечення виконання фінансових зобов'язань станом на 31.12.2018 р. СК «Експрес Страхування» сформовані страхові резерви в сумі 157,1 млн грн. Активи: 287,7 млн грн.Власний капітал: 118,1 млн грн. Обсяг статутного капіталу Компанії: 44,5 млн грн.

Чистий прибуток Компанії за підсумками 2018 року склав 15,96 млн грн.

«Експрес Страхування» зберігає високий рівень ліквідності, що важливо для повного і швидкого виконання зобов'язань перед клієнтами. Компанія входить в число найбільш капіталізованих на страховому ринку. Фактичний запас платоспроможності СК «Експрес Страхування» – 117,8 млн грн., що перевищує нормативний показник на 134% (в 2,3 рази).

Рейтинги 

За підсумками 9 місяців 2018 року на страховому ринку України, згідно з рейтингом «Insurance TOP», ТДВ «Експрес Страхування» посідає:

  • 9 місце за обсягом страхових премій КАСКО;
  • 22 місце за обсягом чистих страхових премій;
  • 25 місце за обсягом страхових виплат.

Ваші переваги з СК «Експрес Страхування»:

Економія коштів. СК «Експрес Страхування» пропонує якісний страховий захист Вашого авто за розумну ціну.

Економія часу. Ми цінуємо Ваш час, тому оформлення договору страхування, виплата відшкодування та ремонт авто проводяться оперативно та якісно. Наші представники знаходяться в усіх автосалонах УкрАВТО.

«Пряме врегулювання». Головний принцип, якого ми дотримуємось в нашій роботі – це добросовісне ставлення до клієнтів СК «Експрес Страхування» та своєчасність виплат. Завдяки моделі прямого врегулювання безпосередньо на СТО, без візиту в офіс, Компанія може гарантувати «експрес-виплату» впродовж 5-10 днів (при збитках, які не потребують надання клієнтом довідок від компетентних органів).

Що таке «Пряме врегулювання» від СК «Експрес Страхування»?

  • Оформлення всіх необхідних документів по страховій події та заяви відбувається на зручній для Вас СТО;
  • Ви маєте можливість ознайомитись з технічною базою СТО, де буде здійснено відновлювальний ремонт Вашого авто;
  • Ми відповідально відслідковуємо строки та якість робіт СТО-партнерів та здійснюємо контроль якості відновлювального ремонту за участю експерта;
  • При незначних пошкодженнях – ремонт проводиться відразу при оформленні документів про подію (до виплати).

Виплати Компанії

У 2018 році компанія виплатила 87,3 млн ​​грн. страхових відшкодувань, що на 54% більше в порівнянні з 2017 р. З них за договорами КАСКО виплачено 72,5 млн грн., ОСЦПВ 9,4 млн грн.

За 2018 рік було врегульовано 2 978 страхових подій по КАСКО і 497 страхових подій по ОСЦПВ. Причиною більшості цих випадків стало дорожньо-транспортна пригода.

Три найбільших відшкодування з автострахування за звітний період було виплачено за наступними страховими подіями:

  • 1 061 тис. грн. за договором КАСКО за пошкоджений внаслідок ДТП автомобіль Mercedes-Benz.
  • 898,2 тис. грн. за договором КАСКО за пошкоджений внаслідок ДТП автомобіль Mercedes-Benz.
  • 614,6 тис. грн. за договором КАСКО за пошкоджений внаслідок ДТП автомобіль Toyota Highlander.

 

Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини