Ви знаходитесь: Головна сторінка > Про компанію

Про компанію

«Експрес Страхування» - надійна страхова компанія

ТДВ «Експрес Страхування» було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Української Автомобільної Корпорації «УкрАВТО».

«Експрес Страхування» - це сучасна страхова компанія з новими підходами до процесів врегулювання страхових випадків, яка динамічно розвивається та постійно вдосконалює сервіс обслуговування клієнтів. За роки своєї діяльності Компанія вже встигла завоювати довіру багатьох клієнтів.

Відповідальна та якісна робота колективу «Експрес Страхування» підтверджує право Компанії називатися надійним страховим партнером для автовласників, який вчасно та професійно виконує свої обов’язки по врегулюванню збитків при настанні страхових випадків.

Фінансова стабільність

Для забезпечення виконання фінансових зобов'язань станом на 30.06.2017 р. СК «Експрес Страхування» сформовані страхові резерви в сумі 81,2 млн грн. Активи:175,8 млн грн.Власний капітал: 90,4 млн грн. Обсяг статутного капіталу Компанії: 44,5 млн грн.

Чистий прибуток Компанії за підсумками 1 півріччя 2017 року склав 12,4 млн грн.

СК« Експрес Страхування» зберігає високий рівень ліквідності, що важливо для повного і швидкого виконання зобов'язань перед клієнтами. Компанія входить в число найбільш капіталізованих на страховому ринку. Фактичний запас платоспроможності СК «Експрес Страхування» – 90,1 млн грн., що перевищує нормативний показник на 295,9%.

Рейтинги 

За підсумками 2016 року на страховому ринку України, згідно з рейтингом «Insurance TOP», ТДВ «Експрес Страхування» посідає:

 • 10-е місце за обсягом страхових премій КАСКО;
 • 28-е місце за обсягом чистих страхових премій;
 • 35-е місце за обсягом страхових виплат;
 • 14-е місце за темпами зростання страхових премій.

Ваші переваги з СК «Експрес Страхування»

Економія коштів. СК «Експрес Страхування» пропонує якісний страховий захист Вашого авто за розумну ціну.

Економія часу. Ми цінуємо Ваш час, тому оформлення договору страхування, виплата відшкодування та ремонт авто проводяться оперативно та якісно. Наші представники знаходяться в усіх автосалонах УкрАВТО.

«Пряме врегулювання». Головний принцип, якого ми дотримуємось в нашій роботі – це добросовісне ставлення до клієнтів СК «Експрес Страхування» та своєчасність виплат. Завдяки моделі прямого врегулювання безпосередньо на СТО, без візиту в офіс, Компанія може гарантувати «експрес-виплату» впродовж 10 днів.

Що таке «Пряме врегулювання» від СК «Експрес Страхування»?

 • Оформлення всіх необхідних документів по страховій події та заяви відбувається на зручній для Вас СТО;
 • Ви маєте можливість ознайомитись з технічною базою СТО, де буде здійснено відновлювальний ремонт Вашого авто;
 • Ми відповідально відслідковуємо строки та якість робіт СТО-партнерів та здійснюємо контроль якості відновлювального ремонту за участю експерта;
 • При незначних пошкодженнях – ремонт проводиться відразу при оформленні документів про подію (до виплати).

Виплати Компанії

У 1 півріччі 2017 р. Компанія виплатила 26,4 млн грн. страхових відшкодувань, з них за договорами КАСКО – 70,5%, ОСЦПВ – 13,5%.

У 1 півріччі були врегульовані 817 страхових подій з добровільного страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) а також 245 страхових подій з ОСЦПВ, більшість з яких були викликані дорожньо-транспортними пригодами.

Три найбільших відшкодування з автострахування за 1 півріччя 2017 р. були виплачені за такими страховими подіями:

 • 2 млн 371 тис. грн. за договором КАСКО за викрадений автомобіль марки TOYOTA Land Cruiser 200;
 • 600 тис. грн. за договором КАСКО за викрадений автомобіль марки TOYOTA Land Cruiser Prado;
 • 345 тис. грн. за договором КАСКО за пошкоджений внаслідок ДТП автомобіль марки MERCEDES-BENZ GLE 250 BlueTec 4M.

Новини

У 2017 році СК «Експрес Страхування» збільшила збір премій на 26% та виплат на 56%

Врегульовані 2 392 страхових подій з КАСКО і 537 страхових подій з ОСЦПВ, більшість з яких були викликані дорожньо-транспортними пригодами.

Читати далі

Всі новини