Ви знаходитесь: Головна сторінка > Про компанію > Партнери

Партнери

 


Страхова Група "ТАС" була заснована в 1998 році. Сьогодні компанія міцно входить в десятку лідерів страхового ринку України. СГ "ТАС" пропонує своїм клієнтам близько 100 страхових продуктів з 60 видів комплексних і спеціалізованих програм. Має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування. Пріоритетні види діяльності: страхування наземного транспорту (КАСКО), ОСЦПВ, "Зелена картка", особисте та медичне страхування, страхування майна і різних видів відповідальності фізичних і юридичних осіб, страхування виїжджаючих за кордон та подорожуючих по Україні.

Заснована в 1998 році як перша міжнародна страхова компанія в Україні на сьогодні «Колоннейд Україна» має репутацію однієї з провідних та найбільш надійних страхових компаній на українському ринку. Впроваджуючи в Україні якісні та інноваційні продукти страхування, які вже позитивно себе зарекомендували на міжнародній арені, фахівці «Колоннейд Україна» керуються досконалим знанням локального ринку.

У складі компанії працює 41 дирекція і більше 60 представництв по всій Україні.Компанія входить в структуру холдингу "SCM Finance Limited", якому належить понад 89% акцій.
"АСКА" має ліцензії Держкомфінпослуг Україна на здійснення страхової діяльності по 18 добровільним і 19 обов'язкових видім страхування.
"АСКА" - другий за впізнаваності бренд серед вітчизняних страхових компаній, займає близько 2,5% класичного страхового ринку України.

Oakeshott Insurance Consultants Ltd - це незалежний страховий і перестраховий брокер, головний офіс якого розташований в Лондоні (Великобританія). Діючі офіси в Москві і Києві, а також представники в ряді країн СНД.

   

Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини