Ви знаходитесь: Головна сторінка > Юридичним особам > Страхування вантажів

Страхування вантажів

Страхувальниками можуть бути:

  • Юридичні особи;
  • Фізичні особи СПД (суб`єкти підприємницької діяльності), що займаються перевезеннями або є власниками вантажу.

Що може бути застраховано:

Застрахованим може бути будь-який вид вантажу, який підлягає транспортуванню за допомогою будь-якого виду транспорту в усьому світі. Страховка діє на весь час здійснення перевезення, в тому числі, перевантаження та зберігання вантажу у проміжні періоди.

Список ризиків, від яких страхуються вантажі (страхові програми):

  • Відповідальність за всі ризики. Ця програма передбачає відповідальність та відшкодування збитків, зазнаних внаслідок будь-яких можливих ризиків, за виключенням тих, що передбачені договором;
  • Часткова відповідальність. Програма передбачає певні ризики, які відшкодовуються за виникненням страхового випадку. Їх перелік є в договорі;
  • Відповідальність лише у випадку аварії. Ця програма передбачає відповідальність лише у випадку аварії, яка стала причиною загибелі всього вантажу або його частини. В такому випадку відшкодовуються збитки виключно за умови, якщо транспортний засіб було зруйновано.

 

 

Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини