Ви знаходитесь: Головна сторінка > Юридичним особам > Страхування вантажів

Страхування вантажів

СК «Експрес Страхування» надає послуги зі страхування вантажів. Клієнтами компанії можуть бути:

  • Юридичні особи;
  • Фізичні особи СПД (суб`єкти підприємницької діяльності, що займаються перевезеннями або є власниками вантажу.
  •  Що може бути застрахованим.

Застрахованим може бути будь-який вид вантажу, який підлягає транспортуванню за допомогою будь-якого виду транспорту в усьому світі. Страховка діє на весь час здійснення перевезення, в тому числі, перевантаження та зберігання вантажу у проміжні періоди.

Список ризиків, від яких страхуються вантажі (страхові програми):

  • Відповідальність за всі ризики. Ця програма передбачає відповідальність та відшкодування збитків, зазнаних внаслідок будь-яких можливих ризиків, за виключенням тих, що передбачені договором;
  • Часткова відповідальність. Програма передбачає певні ризики, які відшкодовуються за виникненням страхового випадку. Їх перелік є в договорі;
  • Відповідальність лише у випадку аварії. Ця програма передбачає відповідальність лише у випадку аварії, яка стала причиною загибелі всього вантажу або його частини. В такому випадку відшкодовуються збитки виключно за умови, якщо транспортний засіб було зруйновано.

Новини

Запальна Масляна на ВДНГ 17-18 лютого c «Автоцентром на Борщагівці» та СК «Експрес Страхування»

Поласувавши смачними млинцями з глінтвейном, можна буде посидіти за кермом новенької моделі KIA від «Автоцентру на Борщагівці», записатися на тест-драйв і взяти участь у миттєвій, безпрограшній лотереї від СК "Експрес Страхування"!  

Читати далі

Всі новини