Ви знаходитесь: Головна сторінка > Юридичним особам > Страхування автотранспорту > Автоцивілка

Автоцивілка

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та захисту майнових інтересів страхувальників.

Ліміти відповідальності страхової компанії

 • Обов'язковий ліміт відповідальності страхової компанії за шкоду, заподіяну майну потерпілих, становить 50 000 гривень на одного потерпілого.

У разі, коли загальний розмір шкоди за одним страховим випадком перевищує п’ятикратний ліміт відповідальності страховика, відшкодування кожному потерпілому пропорційно зменшується.

 • У випадку, якщо шкоду заподіяно життю та здоров'ю, страхова компанія відшкодує  кожному потерпілому збитки в межах до 100 000 грн.

Потерпілому також відшкодовується моральна шкода. Така шкода відшкодовується у встановленому судом розмірі, при цьому Страховик відшкодовує не більше 5 тис. грн.

Розмір безумовної франшизи при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну потерпілих осіб,  складає 510,00 грн. Франшиза за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб, не застосовується.

Звільнені від обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності:

 • учасники бойових дій, інваліди І групи, інваліди війни - за  умови керування власним транспортним засобом;
 • особи, що керують ТЗ, належним інваліду І групи, у його присутності.

Відшкодування збитків від дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є зазначені особи, проводить МТСБУ.

Знижку 50% зі страхового платежу за полісом ОСЦПВ отримують громадяни України – учасники війни, інваліди 2 групи, особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до І та ІІ категорії. Пенсіонери, за умови, що забезпечений транспортний засіб має об’єм двигуна менше 2500 см куб. включно та належить цим громадянам на правах власності.

Вартість полісу ОСЦПВ для юридичних осіб залежить від:

 • типу транспортного засобу (об’єм двигуна, вантажопідйомність, пасажиромісткість);
 • місця реєстрації ТЗ;
 • періоду використання ТЗ (для річних полісів ОСЦПВ);
 • сфери використання ТЗ;
 • строку дії полісу;
 • кількості одночасно укладених річних полісів ОСЦПВ.

Як придбати поліс?

Придбати поліс ОСЦПВ можна у будь-якому автосалоні УкрАВТО або у страхового агента Компанії, надавши наступні документи:

 • свідоцтво про реєстрацію підприємства;
 • свідоцтво платника податку;
 • технічний паспорт ТЗ.

Незважаючи на те, що вартість полісів ОСЦПВ скрізь однакова і регулюється державою, кожен  автовласник стоїть перед вибором надійного страхового партнера, який зможе гарантувати виконання взятих на себе обов’язків після настання страхової події.

Купуючи поліс ОСЦПВ у СК «Експрес Страхування», автовласники можуть бути впевнені на 100% у  високому рівні сервісу і оперативному врегулюванні збитків.

 

Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини