КАСКО "КОМФОРТ"

Програма КАСКО "КОМФОРТ" надає клієнту можливість самостійного вибору умов страхування в залежності від його потреб та фінансових можливостей (принцип «конструктору»).

На страхування приймаються легкові автомобілі, мінівени, мікроавтобуси, вантажопасажирські, автобуси, вантажні, причепи віком до 8 років (включно).

Одночасно зі страхуванням автомобіля на аналогічних умовах можливо застрахувати встановлене на ньому додаткове обладнання, що не входить до комплектації заводу-виробника: автомобільні приймачі та магнітофони, чохли на сидіння, тонування автомобільного скла, додаткове світлове і сигнальне устаткування, допоміжне устаткування і пристрої, прилади тощо.

Договір страхування може укласти юридична або дієздатна фізична особа, в тому числі зареєстрована як суб'єкт підприємницької діяльності, що має право власності, володіння, користування або розпорядження автомобілем, що страхується. 

Події, на випадок настання яких проводиться страхування (страхові ризики):

 • Незаконне заволодіння (угон) – вчинене умисно, з будь-якою метою протиправне вилучення будь-яким способом транспортного засобу у власника чи у користувача всупереч їх волі;
 • Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) – пошкодження та/або знищення застрахованого транспортного засобу та/або додаткового обладнання внаслідок події, що сталася під час руху застрахованого або іншого транспортного засобу-учасника події, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки;
 • Протиправні дії третіх осіб (ПДТО) – пошкодження або знищення застрахованого транспортного засобу та/або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб цілеспрямованого неправомірного характеру, заподіяні з метою завдання шкоди застрахованому транспортному засобу та/або додатковому обладнанню;
 • Стихійні явища та удар блискавки;
 • Падіння тіл космічного походження, літальних апаратів або їх частин (уламків), дерев, інших предметів;
 • Напад тварин;
 • Пожежа, вибух.

Транспортний засіб може бути застраховано:

 • від усіх ризиків в комплексі (повне КАСКО);

         або

 • від усіх ризиків, за виключенням ризику «Незаконне заволодіння» (часткове КАСКО).

Страхова сума встановлюється в межах дійсної (ринкової) вартості транспортного засобу на дату укладання договорустрахування.

Страхова сума може бути:

 • агрегатною: страхова сума, яка зменшується після виплати страхового відшкодування на величину такого відшкодування, та може бути поновлена до початкового розміру шляхом сплати додаткового страхового платежу;
 • неагрегатною: страхова сума, яка після виплати страхового відшкодування залишається незмінною. 

Осіб, допущених до керування застрахованим автомобілем, клієнт визначає при укладанні договору страхування, із зазначенням їх віку та водійського стажу. За бажанням, він може обрати опцію, коли за кермом автомобіля має право знаходитися будь-яка особа, яка керує транспортним засобом на законних підставах, незалежно від її віку та стажу водіння.

Місцем зберігання транспортного засобу у нічний час (з 00.00 до 6.00) може бути:

 • стоянка, що знаходиться під охороною або гараж;
 • будь-яке місце.

Територією дії договору страхування може бути:

 • Україна;
 • Україна + європейська частина країн СНД;
 • Україна + Європа;
 • Україна + європейська частина країн СНД + Європа.

Договір страхування може укладатися на строк від 1 місяця до 1 року.

Страхування може здійснюватися з урахуванням або без урахування фізичного зносу частин, деталей, вузлів і агрегатів транспортного засобу, які замінюються в процесі ремонту транспортного засобу.

Франшиза безумовна (частина збитку, що не відшкодовується Страховиком) може складати:

 • по ризику «Незаконне заволодіння» та при повній конструктивній загибелі транспортного засобу: 5%, 7%, 10% від страхової суми;
 • по іншим ризикам – 0%, 0,25%, 0,5%, 0,75%, 1%, 2% від страхової суми.

Франшиза при пошкодженні тільки скляних деталей транспортного засобу (вітрового та заднього скла, скла дверей, фар, приладів зовнішнього освітлення, дзеркал), при відсутності інших пошкоджень транспортного засобу внаслідок настання страхового випадку, не застосовується.

Для договорів страхування зі строком дії 1 рік можлива розбивка страхового платежу, максимум на чотири платежі.

Виплата страхового відшкодування без надання довідки поліції здійснюється:

► 1 раз протягом строку дії Договору, при настанні події на території України,у передбачених законодавством України випадках, в межах 5% від страхової суми ТЗ, але не більше:

 • 7 500,00 гривень вартості відновлювального ремонту для ТЗ зі страховою сумою до 150 000,00 гривень (включно);
 • 25 000,00 гривень вартості відновлювального ремонту для ТЗ зі страховою сумою більше 150 000,00 гривень.

Страхова компанія перераховує кошти на авторизовану СТО, яка буде здійснювати відновлювальний ремонт пошкодженого внаслідок настання страхового випадку транспортного засобу.

► при настанні страхового випадку за ризиком «ДТП» на території України, якщо розмір збитків складає не більше 50 000 грн., за умови наявності учасників події - третіх осіб, якщо всі учасники ДТП мають діючі внутрішні Поліси ОСЦПВВНТЗ та заповнили та підписали «Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду» (Європротокол) затвердженого МТСБУ зразка. 

Грубі порушення чинних ПДР водієм застрахованого ТЗ, що призвели до страхової події, є причиною відмови у виплаті страхового відшкодування, а саме:

 • проїзд на заборонений сигнал світлофора або жест регулювальника;
 • виїзд на зустрічну смугу руху з перетином подвійної осьової лінії (лінія 1.3 згідно з ДСТУ 2587-94);
 • перетин дороги, на якій транспортні потоки розділені подвійною осьовою лінією (лінія 1.3 згідно з ДСТУ 2587-94);
 • порушення правил проїзду залізничних переїздів.

У випадку неможливості пересування транспортного засобу дорогами загального користування власним ходом після настання страхового випадку, страхова компанія відшкодовує в межах 500 грн. за кожним страховим випадком вартість витрат на евакуацію (транспортування) пошкодженого транспортного засобу до СТО.

Страхова компанія відшкодовує також вартість отримання довідок з відповідних компетентних органів при настанні страхового випадку.

Базовий страховий тариф складає 4,3% від страхової суми.

При настанні страхового випадку надійну сервісну підтримку здійснює наша асістанська компанія, надаючи організаційно-інформаційні послуги на місці події.


Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини