Додаткові опції страхування за програмою КАСКО "КОМФОРТ"

При укладанні договору страхування КАСКО за Програмою КАСКО «КОМФОРТ» клієнт має можливість застосувати наступні додаткові опції страхування, які дозволять йому заощадити кошти та обрати найбільш сприятливі умови сплати страхового платежу:

«50/50»

Опція передбачає укладення договору страхування за половину його вартості. При використанні даної опції договір страхування набуває чинності після оплати першої частини страхового платежу у розмірі 50%. При настанні страхової події умовою виплати страхового відшкодування є доплата другої половини платежу. Якщо протягом року не сталося жодного страхового випадку, другу частину платежу оплачувати не треба, і економія на вартості страхування складе 50% від повної вартості договору страхування.

«Перший місяць страхування за 500 грн.»

Опція розрахована виключно на нові легкові автомобілі, які купуються фізичними особами в автосалоні за готівкові кошти. Перевага опції в тому, що вона дає можливість клієнтові, для якого може бути проблематично сплатити повну вартість страховки одночасно з істотними витратами на придбання автомобіля, укласти договір страхування, заплативши всього 500 грн. за перший місяць його дії, і виїхати з салону на застрахованому автомобілі.  Частина страхового платежу, що залишилася, оплачується через 30 днів.

 «Страхування без встановленого протиугінного пристрою»

Опція дозволяє застрахувати транспортний засіб, на якому не встановлений протиугінний пристрій. У випадку, якщо транспортний засіб, на якому не встановлений протиугінний пристрій, застраховано за договором без вживання даної опції, при настанні збитків по ризиках «Незаконне заволодіння» та «Протиправні дії третіх осіб» страхове відшкодування не виплачується.

«Фізичний знос не вираховується»

Опція використовується для транспортних засобів, вік яких більше 2-х років на момент укладання договору страхування (згідно року випуску транспортного засобу, вказаному в Свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу). По даній опції із суми відновлювальних витрат не здійснюється вирахування на знос частин, деталей, вузлів і агрегатів транспортного засобу, які замінюються в процесі ремонту.

«Страхування таксі»

Опція дозволяє застрахувати транспортні засоби, що використовуються для перевезення пасажирів за плату, шляхом застосування до страхового тарифу підвищуючого коефіцієнту 2,0.

«Неагрегатна страхова сума»

При застосуванні цієї опції страхова сума за договором страхування не зменшується після виплати страхового відшкодування по кожному страховому випадку (незалежно від їх кількості) при пошкодженнях транспортного засобу. У разі повної конструктивної загибелі транспортного засобу страхова сума не відновлюється до первинного розміру. 

Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини