Ви знаходитесь: Головна сторінка > Юридичним особам > Страхування автотранспорту > "СЕЗОН+"

"СЕЗОН+"

Програма дозволяє застрахувати Ваш автомобіль в залежності від сезону. Влітку програма «Сезон+» забезпечить захист авто, що знаходиться в стані руху, за всіма ризиками КАСКО. А взимку «Сезон+» попіклується про захист Вашого авто від всіх майнових ризиків, на час його знаходження в гаражі або на стоянці в нерухливому стані.

На страхування приймаються легкові автомобілі віком до 8 років (включно), які не знаходяться у заставі в будь-якій фінансовій установі.

Одночасно зі страхуванням автомобіля на аналогічних умовах можливо застрахувати встановлене на ньому додаткове обладнання, що не входить до комплектації заводу-виробника: автомобільні приймачі та магнітофони, чохли на сидіння, тонування автомобільного скла, додаткове світлове і сигнальне устаткування, допоміжне устаткування і пристрої, прилади тощо.

Виплата страхового відшкодування без надання довідки поліції здійснюється 1 раз протягом строку дії Договору в межах 5 000,00 грн., у передбачених законодавством України випадках. Страхова компанія перераховує кошти на авторизовану СТО, яка буде здійснювати відновлювальний ремонт пошкодженого внаслідок настання страхового випадку транспортного засобу.

У випадку неможливості пересування транспортного засобу дорогами загального користування власним ходом після настання страхового випадку, страхова компанія відшкодовує в межах 500 грн. за кожним страховим випадком вартість витрат на евакуацію (транспортування) пошкодженого транспортного засобу до СТО.

Страхова компанія відшкодовує також вартість отримання довідок з відповідних компетентних органів при настанні страхового випадку.

При страхуванні автомобіля в якості транспортного засобу (КАСКО):

Базовий страховий тариф складає від 3,5% від страхової суми.

Франшиза безумовна (частина збитку, що не відшкодовується Страховиком) складає:

  • по ризику «Незаконне заволодіння» та при повній конструктивній загибелі транспортного засобу: 7% від страхової суми;
  • по іншим ризикам – 0%, 0,5%, 1% від страхової суми.

Франшиза при пошкодженні тільки скляних деталей транспортного засобу (вітрового та заднього скла, скла дверей, фар, приладів зовнішнього освітлення, дзеркал), при відсутності інших пошкоджень транспортного засобу внаслідок настання страхового випадку,не застосовується.

При страхуванні автомобіля в якості майна:

Страховий тариф складає 0,1% від страхової суми.

Франшиза безумовна (частина збитку, що не відшкодовується Страховиком) складає 1% від страхової суми.

При настанні страхового випадку надійну сервісну підтримку здійснює наша асістанська компанія «Експрес Асістанс», надаючи організаційно-інформаційні послуги на місці події.

 

Гаряча лінія: 0 800 502 300
 

Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини