Умови комплексного договору страхування "СЕЗОН+"

Договір страхування може укласти юридична або дієздатна фізична особа, в тому числі зареєстрована як суб'єкт підприємницької діяльності, що має право власності, володіння, користування або розпорядження автомобілем, що страхується.

Страхова сума встановлюється в межах дійсної (ринкової) вартості транспортного засобу на дату укладання договору страхування. Страхова сума є агрегатною: зменшується після виплати страхового відшкодування на величину такого відшкодування, та може бути поновлена до початкового розміру шляхом сплати додаткового страхового платежу.

Можлива розбивка страхового платежу, максимум на чотири платежі.

Договір страхування укладається строком на 1 рік, а саме:

з 01.04. по 30.11. автомобіль є застрахованим в якості наземного транспорту (КАСКО), в період його знаходження в стані руху, на наступних умовах:

Події, на випадок настання яких проводиться страхування (страхові ризики):

 • Незаконне заволодіння (угон) – вчинене умисно, з будь-якою метою протиправне вилучення будь-яким способом транспортного засобу у власника чи у користувача всупереч їх волі;
 • Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) – пошкодження та/або знищення застрахованого транспортного засобу та/або додаткового обладнання внаслідок події, що сталася під час руху застрахованого або іншого транспортного засобу-учасника події, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки;
 • Протиправні дії третіх осіб (ПДТО)– пошкодження або знищення застрахованого транспортного засобу та/або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб цілеспрямованого неправомірного характеру, заподіяні з метою завдання шкоди застрахованому транспортному засобу та/або додатковому обладнанню;
 • Стихійні явища та удар блискавки;
 • Падіння тіл космічного походження, літальних апаратів або їх частин (уламків), дерев, інших предметів;
 • Напад тварин;
 • Пожежа, вибух.

Транспортний засіб є застрахованим від усіх ризиків в комплексі (повне КАСКО).

До керування застрахованим транспортним засобом допущена будь-яка особа, яка керує транспортним засобом на законних підставах, незалежно від її віку та стажу водіння.

Місцем зберігання транспортного засобу у нічний час (з 00.00 до 6.00) може бути будь-яке місце.

Територією дії договору страхування є Україна.

Страхування може здійснюватися з урахуванням або без урахування фізичного зносу частин, деталей, вузлів і агрегатів транспортного засобу, які замінюються в процесі ремонту транспортного засобу.

►з 01.12. по 31.03. автомобіль є застрахованим в якості майна, в період його знаходження в нерухливому стані в гаражі або на стоянці, що охороняється, на наступних умовах:

Події, на випадок настання яких проводиться страхування (страхові ризики):

 • Пожежа (пожежа, вибух, удар блискавки);
 • Стихійні явища;
 • Вплив води;
 • Протиправні дії третіх осіб (ПДТО);
 • Транспортна шкода

Транспортний засіб є застрахованим від усіх майнових ризиків в комплексі.

Територією дії договору страхування є адреса місцезнаходження транспортного засобу (гараж або стоянка, що охороняється), зазначена в договорі страхування.

Страхування здійснюється з урахуванням фізичного зносу частин, деталей, вузлів і агрегатів транспортного засобу, які замінюються в процесі ремонту транспортного засобу

 

 

Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини