Добровільне страхування відповідальності

Такий вид страхування пропонує Страхувальникам (а саме власникам транспортних засобів) застрахувати свої майнові інтереси, що відповідають чинному українському законодавству. Страхувальник несе повну відповідальність як громадянин за шкоду, заподіяну здоров'ю, життю, майну третьої особи внаслідок ДТП.

Страховий випадок має місце при дотриманні наступних умов: Страхувальнику пред'явлена ​​претензія третьою особою про нанесені збитки в разі епізоду (наприклад, дорожньо-транспортна пригода), що мав місце протягом дії Договору страхування. А також, якщо ТЗ Страхувальника стало причиною нанесення шкоди третій особі: шкоду життю та здоров'ю (тілесні ушкодження), смерть, збиток майну.

Страхова сума має граничні межі від 50 000 до 250 000 гривень. Страховий чинний базовий тариф на сьогоднішній день становить 0,6. До нього може бути доданий поправочний коефіцієнт 0,5, якщо спостерігається одночасне виконання нижчеперелічених умов щодо транспортних засобів:

  • Паралельно (протягом усього терміну дії) Договору добровільного страхування цивільної відповідальності працює Поліс ОСЦПВ (весь рік);
  • Збігаються всі дані (марка, модель, номери ТЗ), або діє Поліс ОСЦПВ тип 2;
  • В наявності є Поліс ОСЦПВ тип 1, або спостерігається збіг всіх основних даних по водіях, які мають право на керування даним ТЗ.

Якщо настання страхового випадку не спостерігалося в перший рік дії договору, клієнт має право отримати знижку 5% на другий рік страхування і 10% в майбутньому.

Новини

Запальна Масляна на ВДНГ 17-18 лютого c «Автоцентром на Борщагівці» та СК «Експрес Страхування»

Поласувавши смачними млинцями з глінтвейном, можна буде посидіти за кермом новенької моделі KIA від «Автоцентру на Борщагівці», записатися на тест-драйв і взяти участь у миттєвій, безпрограшній лотереї від СК "Експрес Страхування"!  

Читати далі

Всі новини