Ви знаходитесь: Головна сторінка > Новини

Новини

07.08.2012

СК "Експрес Страхування" запропонувала нову online- послугу

Дізнатися скільки  коштує надійний захист автомобіля від усіх "чотирьохколісних" ризиків можна за допомогою універсального калькулятора на сайті СК "Експрес Страхування". Компанія  потурбувалася про своїх клієнтів і надала їм можливість легко і швидко розрахувати вартість автострахування самостійно.

Наприклад, для розрахунку обов’язкового  полісу автоцивілки (ОСЦПВ) необхідно лише вказати основні параметри: вартість авто, об'єм двигуна, термін страхування, місце реєстрації. Особливістю розрахунку є також те, що користувач може самостійно обрати ключові умови договору, які впливають на вартість його страховки.

Якщо ж клієнта цікавить можливість купівлі повного КАСКО для свого автомобіля, то завдяки спеціальній формі калькулятора він зможе дізнатися вартість такого полісу за декілька секунд. Потрібно лише обрати конкретний пакет "Експрес КАСКО": "Легкий", "Оптимальний" або "Преміум" і вказати ринкову вартість автомобіля.

СК "Експрес Страхування" завжди намагається максимально задовольнити потреби своїх страхувальників. Тому, гарантуючи якісні страхові продукти і оперативне врегулювання, компанія не забуває про постійне вдосконалення додаткових корисних сервісів.