Ви знаходитесь: Головна сторінка > Новини

Новини

11.09.2012

На Столичному Автошоу 2012 СК «Експрес Страхування» представила нову програму КАСКО

СК «Експрес Страхування» продовжує переконувати, що якісні страхові продукти можуть бути доступними для кожного автовласника. Адже, сьогодні поліси КАСКО  набули нового значення і стали необхідністю, яка дозволяє відчувати себе впевненим та захищеним на дорозі при будь-яких обставинах. Тому, купуючи новий автомобіль, в першу чергу не варто забувати про його надійних захист і вже з перших днів передбачити та зменшити усі ризики, які можуть виникнути на його шляху.

Саме тому, СК «Експрес Страхування» пропонує не відкладати право вашого автомобіля на повноцінне КАСКО і відразу не виїжджаючи із автосалону оформити договір страхування. Тим більше якщо сума першого платежу складає всьго лише 500 гривень.

КАСКО «ПРОСТИЙ СТАРТ» - це три прості переваги:

  • простий захист від усіх ризиків КАСКО;
  • просте оформлення лише за 500 гривень;
  • просте врегулювання та отримання виплат. 

Окрім того, що "Експрес Страхування" гарантує якісні страхові продукти й оперативне врегулювання, компанія не забуває про постійне вдосконалення додаткових корисних сервісів. Так, дізнатися скільки коштує надійний захист автомобіля від усіх "чотирьохколісних" ризиків тепер можна за допомогою універсального калькулятора на сайті СК "Експрес Страхування". Компанія потурбувалася про своїх клієнтів і надала їм можливість легко і швидко розрахувати вартість автострахування самостійно.

Таким чином, СК «Експрес Страхування» завжди готова запропонувати своїм клієнтам значно більше ніж можливо: кращі страхові рішення та корисні сервіси обслуговування.

Дізнатися детальну інформацію про страхові послуги СК «Експрес Страхування», а також розрахувати вартість полісу КАСКО можна на сайті компанії www.express-insurance.com.ua. Наші спеціалісти завжди готові відповісти на Ваші запитання за номером  телефону 0 800 502 300.

*умови програми поширюються на усі марки нових легкових автомобілів, які не знаходяться у заставів якій-небудь фінансовій установі і купуються клієнтами в автосалоні.

 

ТДВ «Експрес Страхування»– динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УкрАВТО». Компанія має ліцензії на 22 види страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта впродовж всього терміну страхування.

 Ліцензія № 429899 від 04.11.2008

 Телефон гарячої лінії: 0-800-502-300