Ви знаходитесь: Головна сторінка > Новини

Новини

13.09.2012

СК "Експрес Страхування" увійшла до ТОП-15 найлояльніших страхових компаній України

СК "Експрес Страхування" визнана однією із найлояльніших страхових компаній за версією фінансового журналу "Личный счет".

В даному дослідженні  враховувався головний фактор - це вартість страхових продуктів на різні види страхування, серед яких: страхування КАСКО, страхування будинку-квартири, страхування здоров'я на випадок захворювання, страхування від нещасних випадків, страхування від нещасних випадків для дитини.

В першу чергу, варто відмітити, що СК "Експрес Страхування" це надійний партнер для автовласників, здатний вчасно і якісно покрити усі риски.

Політика швидкого і справедливого виконання зобов'язань перед клієнтами і партнерами дозволила компанії збільшити об'єм страхових премій на 60%, при цьому сума виплат з початку 2012 року склала 11 583 998,40 грн.

Крім того, програми, які готові сьогодні  запропонувати в СК "Експрес Страхування" вигідно відрізняються оптимальними тарифами і високою якістю супроводження договорів.

Так, на початку вересня були оновлені популярні серед водіїв продукти «Експрес КАСКО». Враховуючи в першу чергу інтереси своїх страхувальників, компанія запропонувала нову програму КАСКО, яка дозволяє оптимізувати витрати клієнта при купівлі нового автомобіля, оскільки попередня вартість повного КАСКО складає всього лише 500 гривень з подальшим розбиттям платежу на 2 частини. Завдяки широкій регіональній присутності представництв компанії, оформити поліс КАСКО можна у будь-якому автосалоні мережі УкрАВТО і в усіх регіонах України.

Також СК «Експрес Страхування» - це  широкий вибір програм страхування майна, вантажів та багажу, особистого страхування і відповідальності. На сьогодні компанія має ліцензії на 22 види страхування.