Ви знаходитесь: Головна сторінка > Новини

Новини

01.11.2012

СК "Експрес Страхування": підсумки успішної роботи за 9 місяців 2012 року

СК "Експрес Страхування"  продовжує активне зростання на ринку страхування і покращує фінансові результати своєї роботи. Так, за підсумками  9 місяців 2012 року компанія підтвердила фінансову стійкість і здатність справно виконувати зобов'язання перед клієнтами.

Підтримувати репутацію надійної страхової компанії допомагає грамотна політика капіталізації, розумна диверсифікація ризиків, а також якість страхових резервів. Завдяки цьому виплати страхувальникам завжди здійснюються своєчасно і в повному розмірі.

За результатами звітного періоду обсяги відшкодувань СК "Експрес Страхування" виросли на 90,4% і склали 17,16 млн. грн., з яких 15,94 млн.  грн. було виплачено за договорами добровільного страхування автотранспортних засобів (КАСКО).

Крім того, СК "Експрес Страхування" збільшила суму страхових премій до 93,26 млн. грн. і отримала прихильність ще більшої кількості страхувальників, а чистий прибуток склав 30,99 млн. грн., що показує 90,4% приріст порівняно з аналогічним періодом 2011 року.