Ви знаходитесь: Головна сторінка > Новини

Новини

22.11.2012

Експрес врегулювання: як отримати виплату та зберегти нерви

Начальник відділу врегулювання збитків по договорам КАСКО та іншим видами страхування СК "Експрес Страхування" Дмитро Петренко, розповів про ефективну модель співпраці з СТО, яка працює в інтересах клієнта.

Якісне виконання обов'язків перед клієнтами в першу чергу залежить від грамотно налагоджених і прозорих процесів врегулювання.  Це одна з найважливіших складових, яка формує відношення страхувальників до страхової компанії і дозволяє їм бути упевненими в отриманні виплат.  

Лише ті страховики, які прийшли на ринок з довгостроковою і послідовною стратегією розвитку, готові забезпечити клієнтам максимально комфортний процес відшкодування збитків. Це не лише оперативність і своєчасність, але й гарантія якісного відновлювального ремонту.  Тому, компанія "Експрес Страхування" однією з перших впровадила модель прямого врегулювання безпосередньо на СТО.

Завдяки їй, клієнт і страховик економлять час на збір документів, що значно прискорює процес виплати. Наприклад, наша компанія може гарантувати "експрес виплату" впродовж 10 робочих днів, якщо сума відшкодування  менше 10 000 грн. і немає другого учасника.

Така модель врегулювання дозволяє виключити з маршруту страхувальника обов'язкову поїздку в офіс страхової компанії, оскільки усі документи оформляються на СТО. Крім того, відразу на місці, майстер СТО огляне автомобіль, зафіксує ушкодження і складе калькуляцію ремонту, яка відсилається в електронному вигляді експертові страхової компанії для подальшого узгодження.

Таким чином, страхувальнику немає необхідності бути посередником між СТО і страховою компанією, оскільки усі питання відносно узгодження вартості ремонту вирішуються безпосередньо на станції технічного обслуговування.

Важливою перевагою є те, що при незначних ушкодженнях, які, вимагають негайного ремонту, наприклад, розбито бічне скло в зимовий період, є можливість відремонтувати автомобіль, не чекаючи виплати відшкодування. Ремонт здійснюється під гарантію майбутньої оплати від страхової компанії, яка може бути відправлена на СТО в електронному вигляді.

Варто відмітити, що якість прямого врегулювання залежить в першу чергу від надійності СТО. Тому, СК "Експрес Страхування" співпрацює виключно з офіційними дилерськими СТО, які найпривабливіші з точки зору розцінок на запчастини і роботи, а також якості та термінів ремонту.

Ми зацікавлені в тому, щоб клієнт, який довірив нам турботу про автомобіль, отримав якісно відновлену машину, заощадивши час, гроші та нерви.