Ви знаходитесь: Головна сторінка > Новини

Новини

10.10.2017

«Тигри в місті» з подарунками від СК «Експрес Страхування»

 
СК «Експрес Страхування» стала страховим партнером серії презентацій «Тигри в місті», організованих ЗАТ «Сі Ей Автомотів» - офіційним дистриб'ютором автомобілів Chery в Україні.
 
Перші два захоплюючих знайомства з кросоверами Chery Tiggo відбулися 7 жовтня в Києві. Гостей приймали автосалони «Автоцентр на Кільцевій» і «Бліц-Авто».
 
Крім можливості випробувати автоновинки на тест-драйві, відвідувачів чекали конкурси, цінні подарунки і спеціальна «тигряча» розважальна програма для дітей.
 
 
В якості партнера заходу СК «Експрес Страхування» забезпечила безпеку гостям, застрахувавши весь тестований автопарк і водіїв на період проведення випробувань.
 
Крім того, СК «Експрес Страхування» підготувала приємні сюрпризи автолюбителям. Основним подарунком стали подарункові сертифікати номіналом 3000 грн.,які були розіграні серед учасників тест-драйвів. Виграний сертифікат можна використовувати для придбання товарів або послуг у відповідному автосалоні, або як знижку на вартість договорів КАСКО «Комфорт» або КАСКО «Преміум» від СК «Експрес Страхування».
 
 
Переможцями розіграшу стали: Данилов Максим Васильович (в «Автоцентрі на Кільцевій»), Музиченко Марина Русланівна (в «Бліц-Авто»).
 
 
Далі «Тигри в місті» відправляться в інші міста України.