Ви знаходитесь: Головна сторінка > Новини

Новини

02.05.2018

СК «Експрес Страхування» виступила партнером відкриття мотосезону в Дніпрі

В суботу 28 квітня в Дніпрі відбулося офіційне урочисте відкриття нового мотосезону. На свято з'їхалися сотні байкерів з різних міст України. Мотоциклісти проїхали великою колоною по місту, взявши старт від Фестивального причалу, а потім приєдналися до решти гостей в розважальному центрі «Лавина Парк», де пройшов масштабний рок-фестиваль. Захід відвідали понад 3000 гостей, і кожен з них зміг вибрати розвагу до душі з безлічі запропонованих активностей з конкурсами та призами.
 
 
Музичну рок-програму і ретро-стиль завдяки присутності вінтажних мотоциклів забезпечив організатор - мотоклуб Angels MC. А генеральні партнери фестивалю - офіційний дилер Ducati в Дніпропетровському регіону - «Дніпро-АВТО» і СК «Експрес Страхування» (входять до складу Корпорації «УкрАВТО») - презентували гостям експозицію мотоциклів Ducati, включаючи новинки 2018 року - нову Multistrada 1260, Scrambler 1100 і Monster 821, і провели конкурси з призами.
 
Зокрема, СК «Експрес Страхування» розіграла серед гостей свята 3 сертифікати на безкоштовне оформлення поліса "автоцивілки".
 
Переможцями конкурсу стали:
 
  • Петров Андрій Олександрович,
  • Балуєв Олександр В'ячеславович,
  • Димитров Станіслав Олександрович.
 
Вітаємо переможців, і сподіваємося, що поліс «автоцивілки» від СК «Експрес Страхування», оформлений завдяки виграному сертифікату, забезпечить їм додаткову впевненість і безпеку на дорозі.