Ви знаходитесь: Головна сторінка > Новини

Новини

08.06.2018

«Страховий захист в подарунок» від СК «Експрес Страхування» та Компанії «АвтоКапітал» для покупців позашляховиків Mercedes-Benz

З 22 травня по 31 грудня 2018 року Компанія «АвтоКапітал» і СК «Експрес Страхування» проводять акцію для клієнтів офіційної дилерській мережі Mercedes-Benz в Україні.

Покупцям позашляховиків преміум-класу пропонуються спеціальні умови покупки моделей GLC-, GLS-Class 2017 року випуску. Купуючи такий автомобіль, клієнт на свій розсуд може вибрати або додаткове зниження ціни в розмірі 4%* або пакет послуг «Страховий захист в подарунок» від СК «Експрес Страхування».

У цей пакет входять:

- договір КАСКО за програмою «КАСКО VIP» (покриття всіх ризиків з нульовими франшизами, тариф від 3,9%, виплати без довідок компетентних органів - до 2 разів у межах 100 000 грн.);

- поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ). Детальну інформацію про автомобілі, їх комплектації та вартості можна отримати у консультантів офіційніої дилерської мережі Mercedes-Benz в Україні.

Період дії спеціальних умов на автомобілі GLS-, GLC-Class 2017 року - з 22.05.18 по 31.12.18. Детальні умови акції можна дізнатися на сайті СК «Експрес Страхування».

*сума вигоди на автомобілі GLS-, GLC-Class 2017 року випуску розраховується як різниця між прайсової ціною на автомобіль і ціною зі знижкою 4% від вартості автомобіля по акції «Спеціальний курс».