Ви знаходитесь: Головна сторінка > Новини

Новини

19.03.2019

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня  у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні – Тойота Центр Київ «Автосаміт», Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» і Тойота Центр «Автосаміт Біла Церква», ­–  відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером цих  заходів виступила СК «Експрес-Страхування».   

Гості, що прийшли познайомитися з Toyota Сorolla 12-го покоління, взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу. Зокрема, головними подарунками від СК «Експрес-Страхування» стали сертифікати на 5000 грн., які можна використати на придбання товарів або послуг в автосалоні офіційного дилера, або як знижку на КАСКО «Комфорт» та «Преміум» від СК «Експрес-Страхування».  

Переможцями розіграшу сертифікатів стали:  

Грищенко Юрий, Шефатова Мария (Тойота Центр «Автосаміт Біла Церква»); Коваль Игорь, Литовец Лариса (Тойота Центр Київ «Автосаміт»); Карпутев Сергей, Миневич Вячеслав, Степанец Роман (Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному»). Вітаємо!

Ближче познайомитись з новим поколінням Toyota Сorolla вже можна на тест-драйві. Традиційно, СК «Експрес Страхування» подбала про безпеку водіїв та автомобілів, застрахувавши їх на час випробувань.