Ви знаходитесь: Головна сторінка > Приватним особам > Страхування автотранспорту > «КАСКО Mini»

«КАСКО Mini»

Договір страхування «КАСКО Mini» захищає від ризиків, які можуть привести до пошкодження автомобіля в результаті ДТП за участю двох і більше встановлених транспортних засобів, що підтверджено довідкою поліції (всі інші ризики, у тому числі «незаконне заволодіння», «протиправні дії третіх осіб» та інші, не є застрахованими). При настанні ДТП за участю двох та більше учасників, незалежно від вини Страхувальника, страхове відшкодування виплачується повністю, але не вище страхової суми, встановленої договором страхування.

Страхова сума 10 000 грн 20 000 грн 50 000 грн
Страховий тариф, % від страхової суми 2.2%
Страховий платіж 220 грн 440 грн 1 100 грн
Франшиза безумовна, % від страхової суми 2 500 грн 4 000 грн 8 000 грн

Продукт розроблений для легкових автомобілів та мінівенів, що не є залоговими/ що придбані без використання кредиту або лізингу. Вік транспортного засобу не повинен перевищувати 8 років.

Особливості програми «КАСКО Mini»:

  • Страховий захист від ДТП за участю двох або більше учасників;
  • Виплата страхового відшкодування здійснюється в межах встановленої страхової суми, без застосування принципу пропорційності;
  • Отримати відшкодування можливо лише за умов наявності довідки поліції;
  • Відсутність обмежень щодо кількості та стажу осіб, допущених до керування та місця зберігання транспортного засобу в нічний час;
  • Виплата страхового відшкодування шляхом оплати вартості ремонту авто на офіційні СТО Корпорації «УкрАВТО»;
  • Територія дії страхового покриття - Україна;
  • Цілодобова юридична та технічна консультація по телефону. Покрокові консультації дій на місці ДТП в режимі реального часу.

У випадку неможливості пересування транспортного засобу дорогами загального користування власним ходом після настання страхового випадку, страхова компанія відшкодовує в межах 500 грн. за кожним страховим випадком вартість витрат на евакуацію (транспортування) пошкодженого транспортного засобу до СТО.


Новини

СК "Експрес Страхування" повідомляє про роботу в звичайному режимі

Введення режиму воєнного стану не вплине на умови чинних договорів та процеси врегулювання подій  

 

Читати далі

Всі новини