Ви знаходитесь: Головна сторінка > Приватним особам > Страхування автотранспорту > «КАСКО VIP»

«КАСКО VIP»

«КАСКО VIP» - відчуйте себе абсолютно захищеним з ексклюзивним пакетом страхових послуг.

На страхування приймаються не заставні (придбані без використання кредиту або лізингу) легкові автомобілі марок Mercedes-Benz, JEEP, CHRYSLER, Maserati, AUDI, PORSHE, BENTLEY, Cadillac, Maybach, ACURA вартістю від 800 000грн. та віком до 6 років (включно).

Одночасно зі страхуванням автомобіля на аналогічних умовах можливо застрахувати встановлене на ньому додаткове обладнання, що не входить до комплектації заводу-виробника: автомобільні приймачі та магнітофони, чохли на сидіння, тонування автомобільного скла, додаткове світлове і сигнальне устаткування, допоміжне устаткування і пристрої, прилади тощо. 

Договір страхування може укласти дієздатна фізична особа, яка має право власності, володіння, користування або розпорядження автомобілем, що страхується. 

Події, на випадок настання яких проводиться страхування (страхові ризики):

 • Незаконне заволодіння (угон) – вчинене умисно, з будь-якою метою протиправне вилучення будь-яким способом транспортного засобу у власника чи у користувача всупереч їх волі;
 • Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) – пошкодження та/або знищення застрахованого транспортного засобу та/або додаткового обладнання внаслідок події, що сталася під час руху застрахованого або іншого транспортного засобу-учасника події, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки;
 • Протиправні дії третіх осіб (ПДТО) – пошкодження або знищення застрахованого транспортного засобу та/або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб цілеспрямованого неправомірного характеру, заподіяні з метою завдання шкоди застрахованому транспортному засобу та/або додатковому обладнанню;
 • Стихійні явища та удар блискавки;
 • Падіння тіл космічного походження, літальних апаратів або їх частин (уламків), дерев, інших предметів;
 • Напад тварин;
 • Пожежа, вибух

Транспортний засіб є застрахованим від усіх ризиків в комплексі (повне КАСКО)

Страхова сума встановлюється в межах дійсної (ринкової) вартості транспортного засобу на дату укладання договорустрахування. 

Страхова сума є неагрегатною: після виплати страхового відшкодування по пошкодженням транспортного засобу, незалежно від  кількості відшкодувань, страхова сума залишається незмінною.  

До керування застрахованим транспортним засобом допущена будь-яка особа, яка керує транспортним засобом на законних підставах, незалежно від її віку та стажу водіння. 

Місцем зберігання транспортного засобу у нічний час (з 00.00 до 6.00) може бути будь-яке місце. 

Територією дії договору страхування є Україна + європейська частина країн СНД + Європа. 

Договір страхування укладається строком на 1 рік

Страхування здійснюється без урахування фізичного зносу частин, деталей, вузлів і агрегатів транспортного засобу, які замінюються в процесі ремонту транспортного засобу. 

Франшиза безумовна (частина збитку, що не відшкодовується Страховиком) складає 0% по всім ризикам. 

Франшиза при пошкодженні тільки скляних деталей транспортного засобу (вітрового та заднього скла, скла дверей, фар, приладів зовнішнього освітлення, дзеркал), при відсутності інших пошкоджень транспортного засобу внаслідок настання страхового випадку, не застосовується.

Страховий платіж по договору страхування сплачується одним платежем

Виплата страхового відшкодування без надання довідки поліції, при настанні події на території України та у передбачених законодавством України випадках, здійснюється:

 • 2 рази протягом строку дії Договору, в межах 100 000,00 гривень вартості відновлювального ремонту;
 • без обмежень по кількості разів та сумі відшкодування, при пошкодженнях тільки скляних деталей ТЗ (вітрового та заднього скла, скла дверей, фар, приладів зовнішнього освітлення, дзеркал), за умов відсутності інших пошкоджень ТЗ; 
 • без обмежень по кількості разів, при настанні страхового випадку за ризиком «ДТП», якщо розмір збитків складає не більше 50 000 грн., за умови наявності учасників події - третіх осіб, якщо всі учасники ДТП мають діючі внутрішні Поліси ОСЦПВВНТЗ та заповнили та підписали «Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду» (Європротокол) затвердженого МТСБУ зразка. 

Грубі порушеннями чинних ПДР водієм застрахованого ТЗ, що призвели до страхової події, є причиною відмови у виплаті страхового відшкодування, а саме:

 • проїзд на заборонений сигнал світлофора або жест регулювальника;
 • виїзд на зустрічну смугу руху з перетином подвійної осьової лінії (лінія 1.3 згідно з ДСТУ 2587-94);
 • перетин дороги, на якій транспортні потоки розділені подвійною осьовою лінією (лінія 1.3 згідно з ДСТУ 2587-94);
 • порушення правил проїзду залізничних переїздів. 

У випадку неможливості пересування транспортного засобу дорогами загального користування власним ходом після настання страхового випадку, страхова компанія відшкодовує в межах 1 000 грн. за кожним страховим випадком вартість витрат на евакуацію (транспортування) пошкодженого транспортного засобу до СТО. 

Страхова компанія відшкодовує також вартість отримання довідок з відповідних компетентних органів при настанні страхового випадку. 

Базовий страховий тариф складає від 3,9% від страхової суми. 

При настанні страхового випадку надійну сервісну підтримку здійснює наша асістанська компанія, надаючи організаційно-інформаційні послуги на місці події. 

Страхова компанія бере на себе увесь клопіт по збору документів на місці ДТП. Клієнт також позбавлений від необхідності відвідувати офіс cтрахової компанії для написання заяви про подію та на виплату страхового відшкодування: всі необхідні документи оформлюються на станції технічного обслуговування, яка буде здійснювати відновлювальний ремонт пошкодженого авто. 


 

Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини