Ви знаходитесь: Головна сторінка > Приватним особам > Страхування майна

Страхування майна

 

БЕЗПЕЧНА КВАРТИРА 

Є прислів'я «Мій дім - моя фортеця». Це висловлювання зберегло свою актуальність і сьогодні. Нерухомість в наш час стала чи не головною матеріальною цінністю. Мати свій власний будинок важливо, ще важливіше забезпечити його безпеку. Страхова компанія «Експрес Страхування» пропонує свої послуги зі страхування Вашого майна, щоб дати впевненість у тому, що Ваше житло надійно захищене.

Пропонуємо Вам страховий пакет «Безпечна квартира», який складається з двох складових частин-послуг: страхування квартири та страхування Вашої цивільної відповідальності перед сусідами (у разі пошкодження їх майна).

Страхування квартири на сьогодні - обов'язковий захід для тих, хто хоче жити спокійно, відчуваючи безпеку за себе, свою родину і бути впевненим в завтрашньому дні. Придбати житло, особливо у великих містах, дуже складно, потрібно роками збирати кошти, щоб мати таку можливість. І, витративши стільки зусиль, неприпустимо залишити себе без страховки на випадок неприємних несподіванок. Ваш будинок буде застрахований від грабежів, пожеж, аварій, пов'язаних з водопостачанням, а також від протизаконних дій інших людей.

Страхування цивільної відповідальності в даному пакеті включає в себе страхування на випадок, якщо Ви пошкодите майно Ваших сусідів. Особливо це актуально для багатоповерхових будинків - без хороших відносин із сусідами життя не може протікати спокійно і комфортно. Тому краще убезпечити себе від сварок з причини неприємних несподіванок. Застрахувавши свою відповідальність, Ви зможете відшкодувати збитки, завдані сусідам внаслідок пожежі,вибуху і інших інцидентів у Вашій квартирі. Страхуються квартири в будь-яких будинках, незалежно від технічних характеристик останніх і віку будівель, крім аварійних (на момент укладання договору страхування).

Даний пакет послуг містить основний пакет покриття і додаткове покриття.

У базовий пакет програми «Безпечна квартира» входить страхування від таких ризиків як «Вогонь» та «Вода». Додаткове покриття страхує будинок від таких ризиків як:

  • Крадіжка, розбій, грабіж;
  • Явища стихійного характеру;
  • Страхування цивільної відповідальності перед сусідами за ненавмисне пошкодження (або знищення) їхньогомайна;
  • Протизаконні дії інших людей.

Ви маєте можливість самі вибирати страхову суму за договором страхування, в залежності від обраної опції страхування. Діапазон страхових сум по страхуванню майна -від 40 до 160 тисяч гривень, по страхуванню відповідальності перед третіми особами - від 10 до 30 тисяч гривень.

Страховий пакет «Безпечна квартира» має ряд переваг, таких як:

  • Можливість вибрати найбільш відповідний варіант страхування, враховуючи Ваші потреби;
  • Можливість швидкого укладення договору страхування - протягом 15 хвилин у будь-якій точці продажу.

Життя непередбачуване, і Ви не можете бути впевненими, що з Вашим майном не трапиться щось неприємне, що вимагатиме термінових грошових витрат. Застрахуйте свою квартиру, не відкладаючи, і живіть спокійно!

Новини

СК «Експрес Страхування» виступила страховим партнером презентації нового покоління Toyota Сorolla

15 березня у автоцентрах офіціальних ділерів Toyota в Україні відбулася презентація нового седана Toyota Сorolla 2019. Страховим партнером виступила СК «Експрес-Страхування». Гості взяли участь у розіграші цінних призів від організаторів та партнерів заходу.  

Читати далі

Всі новини