СК «Експрес Страхування» та «Харків-АВТО» розіграють сертифікат на 5 000 грн. серед гостей тест-драйву автомобілів Mercedes-Benz

СК «Експрес Страхування» спільно з автосервісним центром «Харків-АВТО», який офіційно представляє бренд Mercedes-Benz в регіоні та входить до складу Корпорації УкрАВТО, 30 травня цього року розіграють сертифікат на 5 000 грн.

Цієї неділі офіційний дилер бренду Mercedes-Benz в Харкові та області – «Харків-АВТО» виступить організатором «AMG Day», гості якого матимуть нагоду познайомитись із модельним рядом Mercedes-AMG. Окрім тест-драйву автомобілів Mercedes на гостей заходу чекає приємний сюрприз від страхового партнера - компанії «Експрес Страхування».

У рамках «AMG-Day» всі бажаючі, що пройшли тест-драйв, мають зареєструватися в розіграші й чекати на його проведення. Головним призом стане сертифікат на 5 тис. грн. від СК «Експрес Страхування», який можна буде використати, як для придбання товарів та послуг від автосервісного центру «Харків-АВТО», так і для отримання знижки під час купівлі страхового захисту КАСКО «Комфорт» або КАСКО «Преміум» від «Експрес Страхування».

З офіційними умовами акції можна ознайомитися тут

Про компанію

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

За підсумками 2020 року страхові резерви «Експрес Страхування» збільшилися на 25,5%, до 242,6 млн грн, а активи – на 25,7%, до 423,3 млн грн. У тому числі високоліквідні активи склали 78%. Фактичний запас платоспроможності станом на 31.12.2020 становив 156,0 млн грн і перевищив нормативний показник майже у 2 рази. Обсяг відшкодування клієнтам за підсумками року збільшився на 17,9% і склав 154,2 млн грн, страхові премії – на 20,6%, до 439,9 млн грн.

Згідно з рейтингом «Insurance TOP» за підсумками 2020 року ТДВ «Експрес Страхування» посідає 8 місце за обсягом страхових премій та виплат із КАСКО.

Поділитися у соцмережах

26-11-2021

СК «Експрес Страхування» змінила юридичну адресу

Шановні клієнти та партнери, повідомляємо Вас, що СК «Експрес Страхування», яка входить до складу Корпорації УкрАВТО, змінила юридичну адресу.
Читати далі

22-11-2021

СК «Експрес Страхування» стабільно здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, вкотре здобула найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показників рейтинг...

Читати далі

01-11-2021

СК «Експрес Страхування» за 9 місяців 2021 р. збільшила виплати клієнтам на 68,8%

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками січня-вересня 2021 року виплатила клієнтам 179,8 млн грн, що на 68,8...

Читати далі