СК «Експрес Страхування» розіграє* 2 сертифікати по 5 000 грн серед гостей тест-драйву автомобілів Mercedes-Benz в Новій Каховці

СК «Експрес Страхування», яка входить до складу Корпорації УкрАВТО, цього вікенду розіграє* 2 сертифікати по 5 000 грн на отримання знижки** на КАСКО в Новій Каховці.

Цієї суботи та неділі СК «Експрес Страхування» розіграє* 2 сертифікати на отримання знижки** на КАСКО за програмами «Комфорт», «Преміум», «Преміум+» та «VIP» під час тест-драйву в Новій Каховці, який організовує автосервісний центр «Херсон-АВТО», який офіційно представляє бренд Mercedes-Benz в регіоні та входить до складу Корпорації УкрАВТО.

Захід відбудеться на території яхт-клубу Maxim marine за адресою: м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 44-а. Під час заходу гості матимуть нагоду познайомитись із модельним рядом Mercedes-Benz: автомобілями GLC, GLS, GLE Coupe та E-Class.

Гості, які відвідають захід у суботу, 26 червня, або у неділю, 27 червня, зареєструються та проведуть тест-драйв, автоматично приймуть участь у розіграшах* сертифікатів від СК «Експрес Страхування». Власники сертифікатів визначатимуться наприкінці кожного дня проведення заходу.

Сертифікати від СК «Експрес Страхування» можна буде використати для отримання знижки** під час купівлі страхового захисту КАСКО від компанії за програмами страхування: «Комфорт», «Преміум», «Преміум+» або «VIP».

З офіційними умовами акції можна ознайомитися тут

*Згідно з умовами проведення конкурсу.

**Під знижкою розуміється сума в 5 000,00 грн, на яку зменшується страховий платіж, визначений шляхом множення базового страхового тарифу на коригуючи коефіцієнти за відповідною Програмою страхування за договором КАСКО, обраною страхувальником.

Про компанію

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

За підсумками 2020 року страхові резерви «Експрес Страхування» збільшилися на 25,5%, до 242,6 млн грн, а активи – на 25,7%, до 423,3 млн грн. У тому числі високоліквідні активи склали 78%. Фактичний запас платоспроможності станом на 31.12.2020 становив 156,0 млн грн і перевищив нормативний показник майже у 2 рази. Обсяг відшкодування клієнтам за підсумками року збільшився на 17,9% і склав 154,2 млн грн, страхові премії – на 20,6%, до 439,9 млн грн.

Згідно з рейтингом «Insurance TOP» за підсумками 1 кварталу 2021 року ТДВ «Експрес Страхування» посідає 7 місце за обсягом страхових премій та виплат із КАСКО.

Поділитися у соцмережах

26-11-2021

СК «Експрес Страхування» змінила юридичну адресу

Шановні клієнти та партнери, повідомляємо Вас, що СК «Експрес Страхування», яка входить до складу Корпорації УкрАВТО, змінила юридичну адресу.
Читати далі

22-11-2021

СК «Експрес Страхування» стабільно здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, вкотре здобула найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показників рейтинг...

Читати далі

01-11-2021

СК «Експрес Страхування» за 9 місяців 2021 р. збільшила виплати клієнтам на 68,8%

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками січня-вересня 2021 року виплатила клієнтам 179,8 млн грн, що на 68,8...

Читати далі