СК «Експрес Страхування» змінила юридичну адресу

Шановні клієнти та партнери, повідомляємо Вас, що СК «Експрес Страхування», яка входить до складу Корпорації УкрАВТО, змінила юридичну адресу.

З 26 листопада 2021 року юридична та фактична адреса компанії — 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, будинок 22.

Зауважимо, що клієнти СК «Експрес Страхування», як і раніше користуватимуться принципом «Єдиного вікна» — у сервісному центрі автодилера, без необхідності візиту в офіс СК.

«Експрес Страхування» єдина в Україні страхова компанія, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів: від моменту укладання договору страхування та виплати за ремонт автомобіля до повного його відновлення в разі настання страхової події на всій території України.

Партнерські відносини з офіційними СТО та спільні ІТ-рішення дають змогу Компанії забезпечувати своїх клієнтів додатковим сервісом, який гарантує виконання термінів відновлення автомобіля за незмінної якості ремонту в дилерських центрах. Саме тому кількість задоволених клієнтів щороку зростає, а Компанія займає високі позиції в рейтингах.

Про компанію
ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

За підсумками 9 місяців 2021 року страхові резерви «Експрес Страхування» збільшилися на 48,1%, до 335,9 млн грн, а активи – на 20,8%, до 490,2 млн грн. У тому числі високоліквідні активи склали 90%. Фактичний запас платоспроможності станом на 30.09.21 становив 124,3 млн грн. Обсяг відшкодування клієнтам за підсумками січня-вересня 2021 року збільшився на 68,8% і склав 179,8 млн грн, страхові премії – на 59,9%, до 489,9 млн грн.

Згідно з рейтингом «Insurance TOP» за підсумками 6 місяців 2021 року ТДВ «Експрес Страхування» посідає 5 місце за обсягом страхових премій із КАСКО.

Поділитися у соцмережах

19-01-2022

СК «Експрес Страхування» оголошує конкурс на проведення аудиту фінансової звітності компанії

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації «УкрАВТО», оголошує конкурс на проведення аудиту повного пакету річної фінансової звітності...

Читати далі

17-01-2022

Продаж полісів цивільної відповідальності он-лайн тимчасово не можливий

В п’ятницю 14 січня 2022 р. інформаційні ресурси, на яких розміщена централізована база даних Моторно транспортного страхового бюро України (МТСБУ), т...

Читати далі

14-12-2021

СК «Експрес Страхування» підтвердила свою позицію в ТОП-5 на ринку КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 9 місяців 2021 року зміцнила свої позиції в ТОП-5 з КАСКО в рейтингу...

Читати далі